Jak pobyt vybrat?

.

Nabídka je opravdu velice rozsáhlá, tak rozsáhlá, že se můžete řídit tím, co skutečně chcete. Zkusme si seřadit kritéria, která vám pomohou se v nabídce pobytů pro dva zorientovat.

Destinace a typ zařízení

Někdo má raději hory, jiný vodu a sluníčko. Tam i tam se dá jet do hotelu či hotelového komplexu s širokou skálou služeb, malého rodinného penzionu, na horskou chatu.  Rozdíly jsou v dostupnosti služeb, ta je ovšem kompenzována výší sumy za nocleh.

svícen

Termín a počet nocí

Vyhledávané jsou v kterékoli roční době především prodloužené víkendy. Horské chaty nabízejí týdenní turnusy v létě i v zimě a také v období termínů jarních prázdnin.

Marketingově protěžované termíny jako je Valentýn, Velikonoce nebo Silvestr bývají vyprodané dlouho dopředu.

Sezonní tematické pobyty se týkají v podstatě všech ročních období.
Pracovní dny jara a podzimu mívají v oblibě senioři. Mohou si pobyt užít v klidu a pohodě mezi hlavními sezonami, kdy se rekreační střediska, hotely a penziony naplní rodinami a školními zájezdy.

Zaměření

Pobyty pro dva

V nabídkách městských i horských hotelů, chat i resortů najdete romantický pobyt pro páry, wellness pobyt, pobyt pro seniorské páry nebo třeba dámskou jízdu pro dvojici kamarádek.

Sport nebo wellness? Nebo jiný balíček?

.

Můžete zvolit komfortní wellness styl nebo sportovně aktivní dovolenou. Rekreovat se v sauně nebo v pivních lázních. Jet na pobyt obohacený cyklistikou, hathajógou, kurzem osobního rozvoje nebo zaměřený na redukci váhy.
Vzrůstající oblibu zaznamenali pořadatelé gastronomických pobytů a různých zážitkových pobytů, od jízdy se psím spřežením po školu smyku.

wellness

Kouzlo „na poslední chvíli“

Zvláštní kapitolou jsou last minute pobyty.  Jste-li ochotni a schopni se natotata sbalit a jet, většinou budete odměněni výrazně nižší cenou za pobyt.

Jak pobyt vybrat?
4.4 (88%)5
.

Related posts